12 вересня 2018 р. у Болехівську ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 завітав з концертним туром учасник шоу «Україна має талант», керівник естрадної студії «Водограй», буковинський волонтер Святослав Край. Акція відбулась у рамках концертного туру «Гордімося, друзі, що ми українці». Творча акція співака має благодійну мету – збір коштів для потреб бійців, які служать в зоні АТО. За виручені кошти співак купляє необхідні речі для наших бійців. Глядачами концерту стали всі учні школи, які не просто слухали пісні виконавця, а й взяли участь у танцювальному флешмобі-експромті під звуки веселих мелодій. Святослав Край спілкувався з дітьми, розповідав їм про свою роботу як співака, так і волонтера. Діти були захоплені виступом артиста, радо фотографувалися разом з ним. Волонтер показав дітям плакат з фотографіями наших бійців з передової. Було зроблено фото разом з дітьми учасників АТО. До дітей звернулися заступник міського голови Тетяна Лугова та завідувач міського методичного центру управління освіти Світлана Андрусишин, які подякували Святославу Краю за його волонтерську діяльність, закликали дітей і надалі допомагати нашим захисникам. В кінці акції співак оголосив, що учнями школи було зібрано для потреб наших воїнів 7200 грн. Ці кошти стануть нашим маленьким вкладом в загальну справу боротьби за мир в Україні.
![](https://picua.org/images/2018/09/12/4446612a775ba9257ab4c501ecb4262b.jpg)
![](https://picua.org/images/2018/09/12/f665410aafc1bb6de0a9ef767079518a.jpg)
![](https://picua.org/images/2018/09/12/3ae97340dbc39b77eed25a90f41b1391.jpg)
![](https://picua.org/images/2018/09/12/6ef69ef73511d6efdbbfa2108b7cf414.jpg)
![](https://picua.org/images/2018/09/12/2e9152301236e21abd881a1aadc1bfca.jpg)
![](https://picua.org/images/2018/09/12/e35a2b5f15cdc5c3bcec48e19ac183ac.jpg)
![](https://picua.org/images/2018/09/12/4eb71c06e2510d92fd7e150451444cde.jpg)
![](https://picua.org/images/2018/09/12/c9a5e474ec48584308d5373efa0c3a2d.jpg) |