На виконання наказу управління освіти виконавчого комітету Болехівської міської ради від 10.02.2017 року № 56 «Про проведення творчих звітів учнівської художньої самодіяльності, присвячених патріотичному вихованню», з метою посилення уваги органів освіти до проблем естетичного виховання школярів, подальшого розвитку учнівської самодіяльності, позакласної діяльності, згідно графіку проведення творчих звітів 27.03.2017 року відбулися творчі звіти в Підберезькій ЗОШ І-ІІ ступенів та Гузіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Програма творчого звіту Підберезької ЗОШ І-ІІ ступенів була представлена такими номерами: старша вокальна група (керівник Дмитрук О.Я.) виконала пісні «Наша родина», «Колискове майбуття», «А що таке щастя?» У виконанні хорового колективу прозвучали пісні «Наша мова», «Сурми за горою», «Давайте в дружбі жити». Андрій Войцешко, учень 8 класу, виконав пісню «Думи», керівник Дмитрук О.Я. Чех Роман, учень 6 класу, прочитав вірш «Українці ми», керівник Ринкасовська І.Я. Молодша вокальна група виконала пісні «Соняшник» та «Як діждемось літа» (керівник Дмитрук О.Я.). Віталій Бунчак, учень 6 класу, виконав пісню «Як діждемось літа». Танець «Василечки» виконали учні 4 класу (керівник Гафин Л.Я.).
Програма творчого звіту Гузіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів складалася з таких номерів: пісня «Любіть Україну» прозвучала у виконанні вокальної групи, керівник Пришлюк Н.В., танець «Омріяна земля» виконала хореографічна група учнів, керівник Стефанська О.В. Пісню «Сто відсотків щастя» виконали учні 5 класу, керівник Сеньків С.І. Літературно-музичну композицію «Уклін Вам, воїни АТО» продемонстрували учасники драматичного гуртка, керівник Сеньків С.І. Пісню «Повертайся, солдате» виконали учні Гузіївської школи, керівник Сеньків С.І. Художнє читання «Іде війна» виконали учні 1 класу, керівник Пришлюк Н.В. Танець «Веселка» продемонструвала хореографічна група учнів, керівник Стефанська О.В. Вірш «Вірю я, що в Україну» виконала учениця Сеньків Софія, керівник Пришлюк Н.В. У виконанні вокально-хореографічної композиції прозвучала пісня «Моя країна» (керівник Пришлюк Н.В.). Весь творчий звіт супроводжувала мультимедійна презентація, яка відтворювала події сьогодення.
![](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2017/03/77ddbc5ef0d006aa52ac9ab9ce97f48d.jpg)
![](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2017/03/5bea57c3fa5f33afa31c92968e1e1c0f.jpg)
![](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2017/03/bfdbc4deeb8ee9936caefd0bf1e37205.jpg)
![](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2017/03/1eba8cc72e90b1028c5aa7042f1aef7b.jpg)
![](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2017/03/b5cee8bf69a7e56371e1d4ff800e8210.jpg)
![](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2017/03/8359ccd986406d4c24eaba48346a7cc9.jpg)
![](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2017/03/9e7390bbf3e1b7cd0dea99077205d03a.jpg)
![](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2017/03/b5ffb7c5f08c06b717f2b8c834a3b7f9.jpg)
![](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2017/03/f6512ab0e607d4b8d6eb5c71950bdb09.jpg) |