Фінальний етап
ХVІІ Міжнародного конкурсу
з української мови
імені Петра Яцика
Як парость виноградної лози, плекайте мову.
Максим Рильський
18 лютого 2017 року на базі Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму відбувся заключний, четвертий етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У ньому взяли участь учні та студенти навчальних закладів області – переможці ІІІ (обласного) етапу. Серед них – Латик Вікторія, учениця 10 класу Болехівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Терновецька Ліна Іванівна) та Кондрат Софія, учениця 5 класу Поляницької ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Кузів Ольга Богданівна).
Мета конкурсу – утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу. Учасники виконували завдання, підготовлені Міністерством освіти і науки України спільно з Лігою українських меценатів.
Також відбулося нагородження учнів-переможців ІІІ (обласного) етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дипломами Ліги українських меценатів та книгами.
![](http://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2017/02/5ddd3977f05f3b557ca10bb47e1a7579.jpg)
![](http://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2017/02/f61e9c57137d87d92567f54692f60f2c.jpg)
![](http://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2017/02/146a7937ab6c209e5d54ec7dc19c1487.jpg) |