Відповідно до наказу управління освіти виконавчого комітету Болехівської міської ради від 22.01.2020 року №23 «Про проведення І (міського ) етапу обласного конкурсу хореографічних колективів серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти» відповідно до Положення про обласний конкурс хореографічних колективів 11 лютого 2020 року в приміщенні БДЮТ відбувся даний конкурс. Згідно поданих заявок серед закладів загальної середньої освіти номінацію «Народна хореографія» представляли учасники Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (композиція «Гоцулята», керівник В. Чучвич).
Серед позашкільної освіти колектив «Віночок» в номінації «Народна хореографія» танці «Залицяння» та «Веселі молодички» (БДЮТ, керівник А. Березан). Колектив «Блискавка» танець «Коломийка» (БДЮТ, керівник В. Чучвич). В номінації «Сучасна хореографія» молодша група колективу Віночок» виступила з композицією «Ангелята» (БДЮТ, керівник А. Березан»).
Серед позашкільної освіти в номінації «Народна хореографія» перемогу отримав колектив «Віночок» з композицією «Веселі молодички», керівник А. Березан.
![ae3235e492404a57e1a3068ffa253882.jpg](https://picua.org/images/2020/02/12/ae3235e492404a57e1a3068ffa253882.jpg)
![15144a0833e2ca88918d5f5b038e7f52.jpg](https://picua.org/images/2020/02/12/15144a0833e2ca88918d5f5b038e7f52.jpg)
![d2422480c659ac35505e419b68ee3d5e.jpg](https://picua.org/images/2020/02/12/d2422480c659ac35505e419b68ee3d5e.jpg)
![88f7c1196182e16e7eb620d8a5e2c68d.jpg](https://picua.org/images/2020/02/12/88f7c1196182e16e7eb620d8a5e2c68d.jpg)
![edf1ccc6838e644986ef2e12655739d0.jpg](https://picua.org/images/2020/02/12/edf1ccc6838e644986ef2e12655739d0.jpg)
|